Psychoterapia młodzieży

Psychoterapia młodzieży

Okres dojrzewania często jest trudny, dlatego wielu dorosłych niechętnie wraca myślami do tych czasów. Niektóre z problemów, które dotykają nas w tym burzliwym czasie, mijają samoczynnie. Inne są jednak sygnałem ostrzegawczym i wymagają profesjonalnej pomocy. Psychoterapia młodzieży to bezinwazyjna, bezpieczna i wszechstronnie skuteczna metoda terapeutyczna, która może pomóc uporać się z wieloma problemami charakterystycznymi dla okresu dojrzewania i wejść w dorosłość jako pewny siebie i swoich możliwości człowiek.

Psychoterapia młodzieży często wymaga zaangażowania całej rodziny. Szczególnie jej początki bywają trudne. Poprowadzona cierpliwie i zgodnie z potrzebami młodego człowieka może jednak przynieść znakomite rezultaty. Psychoterapia młodzieży jest skuteczna m.in. w leczeniu depresji, zaburzeń lękowych czy zaburzeń odżywiania. Ponadto pomaga poradzić sobie z zaburzeniami zachowania i emocji (obejmującymi m.in. akty agresji i autoagresji, zachowania destrukcyjne, wybuchy gniewu, akty buntu itp.).

Spotkania sam na sam z terapeutą to również okazja dla zagubionych młodych ludzi na ukierunkowanie swojego życia, znalezienie celu i pasji, która będzie im przyświecać, a także zbudowanie pewności siebie, asertywności itp. Zainteresowanych z miasta Lublin i okolic (rodziców oraz nastolatków pow. 13 roku życia) zapraszam na konsultacje w moim gabinecie przy ulicy Czeremchowej 53. Więcej informacji można uzyskać podczas kontaktu telefonicznego i mailowego.

Copyright © 2019 Aldona Sławińska Gabinet Psychoterapii | Polityka prywatności

20-807 Lublin, ul. Czeremchowa 53 | aldonaslawinska@interia.pl | +48 605 832 196

TELEFON

+48 605 832 196

You have Successfully Subscribed!