Psychoterapia indywidualna

Terapia indywidualna

Psychoterapia to uniwersalne i wszechstronne narzędzie do pracy w obrębie psychiki pacjenta. Może być elementem leczenia wielu zaburzeń lub sposobem na głębsze poznanie swojego wnętrza i mechanizmów, które rządzą pewnymi zachowaniami. Psychoterapia indywidualna polegająca na kontakcie „jeden na jednego” z wykwalifikowanym terapeutą może mieć bardzo szeroki, pozytywny wpływ na życie pacjenta, dlatego jest polecana również jako narzędzie samorozwoju.

Terapia indywidualna tak naprawdę skierowana jest do wszystkich. To dlatego, że może pomóc zarówno wyzbyć się pewnych ograniczeń, zaburzeń czy uzależnień, jak i poprawić funkcjonowanie w społeczeństwie i w pełni rozwinąć potencjał. Z uwagi na wszechstronne działanie świetnie sprawdza się m.in. psychoterapia młodzieży. Pomaga bowiem kształtować charakter, zachowania i sposób myślenia młodego człowieka, tak by wkroczył w dorosłość pewny siebie oraz świadomy swoich zalet. Na rozwój nigdy nie jest jednak za późno, dlatego również psychoterapia indywidualna dorosłych może pomóc pacjentowi odzyskać równowagę i przynieść niezbędne wsparcie.

Terapia indywidualna w znacznej mierze opiera się na indywidualnej relacji pacjenta z terapeutą. Dlatego jej podjęcie zawsze poprzedzają stosowne konsultacje stosowane, aby sprawdzić, czy nawiązanie bliskiej, zaufanej relacji jest możliwe. Zapraszam do kontaktu z rejestracją przy moim gabinecie w mieście Lublin. Chętnie udzielę Państwu więcej informacji na temat psychoterapii i zaproszę na pierwsze niezobowiązujące spotkanie.

Copyright © 2019 Aldona Sławińska Gabinet Psychoterapii | Polityka prywatności

20-807 Lublin, ul. Czeremchowa 53 | aldonaslawinska@interia.pl | +48 605 832 196

TELEFON

+48 605 832 196

You have Successfully Subscribed!